Ústní výplach s chlorhexidinem GUM PAROEX 500 ml

 
  • 1 z 2
 

Ústní výplach s chlorhexidinem GUM PAROEX 500 ml pro každodenní užití. Prevence krvácení dásní, zánětu dásní, hromadění zubního plaku. Vhodný jako doplněk ústní hygieny u fixních rovnátek, implantátů, zubních náhrad (korunka, můstek) nebo zubních protéz. Jemná osvěžující příchuť a formule bez obsahu alkoholu, nezpůsobuje pocity pálení, štípaní a nedráždí dásně. NEVHODNÉ PRO DĚTI. Obsah: 500 ml

Dostupnost VYPRODÁNO
Cena 139,67 Kč bez DPH
169 Kč
Kód produktu G1702EME
Značka GUM
Kategorie Proti paradentóze
 

Ústní výplach s chlorhexidinem GUM PAROEX 500 ml

GUM PAROEX ústní výplach pro každodenní prevenci

- Prevence krvácení dásní

- Prevence zánětu dásní

- Prevence hromadění zubního plaku

- Dlouhodobá ochrana pro dásně

Dvojí účinek antibakteriálního systému:

GUM Paroex KAŽDODENNÍ PREVENCE ústní výplach byl navržen pro profesionální kontrolu plaku a dlouhodobou ochranu dásní. Doporučujeme jej při prvních projevech zánětu dásní a jako prevenci parodontálních onemocnění. Je vhodný jako doplněk ústní hygieny u fixních rovnátek, implantátů, zubních náhrad (korunka, můstek) nebo zubních protéz.

Formule Dual Action Antibacterial System obsahuje:

- Chlorhexidin-diglukonát (CHX), profesionální složka pro kontrolu plaku a péči o zdraví dásní. Široké antiseptické spektrum s dlouhodobou účinnosti působí proti tvorbě zubního plaku a nebezpečným bakteriím, jež jsou zodpovědné za onemocnění dásní.

- Cetylpyridinium chlorid (CPC), antimikrobiální agent zvyšující účinnost chlorhexidinu a napomáhající likvidovat toxiny produkované bakteriemi.

Jemná osvěžující příchuť a formule bez obsahu alkoholu nezpůsobuje pocity pálení, štípaní a nedráždí dásně.

NEVHODNÉ PRO DĚTI. POUZE PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ. NEPOLYKEJTE.

Obsah: 500 ml

Návod k použití: Roztok není potřeba ředit. Naplňte víčko s odměrkou po rysku 10 nebo 15 ml. Vyplachujte po dobu 30 sekund a vyplivněte. Vyplachujte 2x denně po vyčištění zubů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: